Movies
Ratings
426
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Red LightsRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.0
The Sky CrawlersRated ★ 3.5
Tales from EarthseaRated ★ 3.5
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0
She and Her CatRated ★ 4.0