Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Bowling for ColumbineRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
PersepolisRated ★ 3.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.5
The First TimeRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Match PointRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
White PalaceRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0