Movies
Ratings
66
FrozenRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
RushRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0