Movies
Ratings
154
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 1.0
Step Up RevolutionRated ★ 0.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0