Titles you rated
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 1.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5