Movies
Ratings
207
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.5
BraveRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0