Movies
Ratings
913
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
Don JonRated ★ 2.0