Titles you rated
SpaceballsRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0- Remembrance of MBRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 1.5
PocahontasRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 1.5
Peter PanRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 2.0