Movies
Ratings
130
The Insect ManRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
CartRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0