Movies
Ratings
138
ArrivalRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
For HorowitzRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5