Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 3.0