Movies
Ratings
279
AwakeRated ★ 3.5
EmergoRated ★ 2.5
Eastern PromisesRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.5
SaltRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.5