Titles you rated
GravityRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5