Movies
Ratings
331
The ChaserRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 5.0