Movies
Ratings
102
CloserRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.5