Movies
Ratings
62
Death NoteRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 2.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 2.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 1.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0