Movies
Ratings
79
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0