Movies
Ratings
66
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0