Movies
Ratings
331
ElioRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The GorgeRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.0
I Haven’t Done AnythingRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
UpgradeRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 5.0- PilotRated ★ 2.0
Mission: CrossRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 3.0