Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 0.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 1.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 0.5