Movies
Ratings
31
OldboyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0