Movies
Ratings
81
About TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5