Titles you rated
My GirlRated ★ 2.0
ArgoRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The CounselorRated ★ 2.5
After EarthRated ★ 1.0
The Hangover Part IIIRated ★ 1.5
50/50Rated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
DevilRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 1.0
FluRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Silent HillRated ★ 4.0
FameRated ★ 3.5