Movies
Ratings
665
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0