Titles you rated
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
FailanRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
MamaRated ★ 1.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
Open CityRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0