Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0