Titles you rated
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
AntitrustRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0