Movies
Ratings
49
BlindnessRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The PartyRated ★ 4.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0