Movies
Ratings
153
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Special DeliveryRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5