Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
LooperRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
ElektraRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0