Movies
Ratings
482
Little NicholasRated ★ 5.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 1.5
A MuseRated ★ 2.5
MissingRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0