Movies
Ratings
790
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 1.5
RansomedRated ★ 2.5
Cars 3Rated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.0
Cars 2Rated ★ 1.5
BatmanRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 1.5
RoboCopRated ★ 1.5