Titles you rated
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Dances with WolvesRated ★ 3.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0