Movies
Ratings
104
Hotel RwandaRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
AliensRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0