Movies
Ratings
385
MiraiRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
SingRated ★ 5.0
AlphaRated ★ 5.0- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Only the BraveRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0