Titles you rated
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
A MillionRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0