Movies
Ratings
32
Fists of LegendRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0