Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The RockRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0