Movies
Ratings
29
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0