Movies
Ratings
295
More Than BlueRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0