Movies
Ratings
60
The NotebookRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5