Movies
Ratings
38
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 2.0
The ChorusRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 1.0
OnceRated ★ 5.0