Titles you rated
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 5.0
MoneyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 1.5
DefaultRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
RampageRated ★ 2.0
The TerminalRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.0