Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
Wedding CrashersRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5