Movies
Ratings
54
The ThroneRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0