Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 1.5