Titles you rated
FargoRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
PossessorRated ★ 3.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 3.5
RashomonRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
CureRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 2.5
Dog Day AfternoonRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
The Blind Man Who Did Not Want to See TitanicRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
The Current WarRated ★ 3.0