Movies
Ratings
20
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0