Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dumb MoneyRated ★ 3.5
The Platform 2Rated ★ 1.0
UprisingRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0