Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0